Top 10 Samurai Schwert Deko – Meče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siwode

#ad

Katana Sword Real, 40-Inch Traditional Handmade Full Tang Katana Alloy Tsuba Japanese Samurai Sword High Carbon Steel 1060

#ad
Siwode #ad - Skutečné katana samurajské sword je kompletně ručně vyrobeno výrobcem siwode katana, po více než 10 tradičních procesech, temperování, sekání a dalších procesů tepelného ošetření, včetně annealingu, je velmi ostrý a odolný.

Blood groove bo-hiyes, délka je 103 cm, délka rukojeti je 26 cm, Soli 2.0 cm/0 Ale prosíme, že toto je skutečné slovo a držte ho pryč od dětí pod věkem 16. Vynikající službavšechna slova katana jsou přísně kontrolována, pokud máte nějaké questiony, neváhejte nás kontaktovat, reagujeme na 12 hodin a nepřijmeme 30denní návraty. Specifikace katanamateriál čepele: high carbon steel, délka čepele je 74 cm.

Samurajské slovo – samurajské slovo je velmi vhodné jako sběratelské a je tedy velmi vhodné jako dárek pro přátele s láskou smýšlející. Ergonomická rukojeťdřevěná rukojeť je obalena měkkým bavlněným vláknem, který perfektně padne do dlaně a snadno se drží, umožňuje maximální pohodlí při používání.
ZnačkaSiwode #ad
VýrobceSiwode #ad
Výška1.18
Délka40.55
Hmotnost2.9
Šířka1.77
ZárukaFalse

2. tsiao chih

#ad

Tsiao chih 40palcový ručně kovaný japonský samurajský meč Full Tang 1060 uhlíková ocel železo Tsuba pravý katana meč, L

#ad
tsiao chih #ad - Ručně vyrobené, leštěné a namontované zkušenými řemeslníky. Hand forged full tang blade, solid, solidní, could past tatami test by trained people ručně kovaná čepel Vollerl, dokázala složit tatami test vyškolenými osobami. Free sword bag included včetně tašky na meč. Dobře vyvážená, snadná manipulace dobře vyvážená, snadná manipulace. Ručně vyrobeno, leštěno a sestaveno exprienced craftman. Solid iron tsuba, could be disassembled freely masivní železná suba, mosaz habaki & seppa, brass habaki & seppa, mohla být volně rozložena.
Značkatsiao chih #ad
VýrobceCHANSWORD #ad
Výška3.54
Délka40.55
Šířka3.54
Číslo díluJU
ModelkaJU
Zárukacomply with amazon

3. siwod

#ad

Slitina zlatý drak tsuba japonská ninja samuraj katana zlatá, siwod e ručně vyráběný plný šišek ostrý meč

#ad
siwod #ad - Udržujte mimo dosah dětí, tento produkt se neaplikuje na děti mladší 16 let. This product can be used to protect you from ferocious beasts during camping or outdoor activities.

Otočte čepel by pointing it do směru, kde není tam a nepoškrábe ruce. The blade is made by high carbon steel 1060, Real white ray skin, hand-forged, bambusové nehty, no bo-hi blood groove. This item does not contain katana standen. Customer service is provided 24 hodin a den, 7 days a týden. Může být dán jako dárek nebo do kolekce. Katana je velmi ostrá, proto prosím nesmějte bod pro osoby nebo zvířata.
Značkasiwod #ad
Výrobcesiwod #ad
Délka103
Hmotnost1.25
Šířka4

4. Epic Swords

#ad

Epic Swords Sada mečů Katana Wakizashi Tanto White Dragon s tupými čepelemi včetně stojanu na meče a příslušenství

#ad
Epic Swords #ad - Vyřezávaný drak na plášti meče. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. S tupými čepelemi pro dekorační účely. Krásná replika ve špičkové kvalitě se zahnutými čepelemi, jak je obvyklé u samurajských mečů. Katana, Wakizashi a Tanto.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

5. DerShogun

#ad

DerShogun Katana samurajský meč 1045 uhlíková ocel

#ad
DerShogun #ad - Velmi dobré zpracování. Ruční výroba. Vysoce kvalitní uhlíková ocel 1045. Akvizice možná pouze pro osoby plnoleté! .
ZnačkaDerShogun #ad
VýrobceDerShogun #ad
Číslo dílu0

6. Epic Swords

#ad

Epic Swords Katana Wakizashi Tanto Black Tiger samurajský meč sada dekorace tupá se stojanem na meče a příslušenstvím

#ad
Epic Swords #ad - Katana, Wakizashi a Tanto. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. Krásná replika ve špičkové kvalitě se zahnutými čepelemi, jak je obvyklé u samurajských mečů. S tupými čepelemi pro dekorační účely. Tygr znamená v asijské mytologii sílu.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

7. Skyward Blade

#ad

Das Besondere Messer der Demon Slayer schwarz Samuraischwert, Skyward Blade Holz Cosplay Anime Schwert, Spielzeug für Kinder, Anime-Fans, Tanjirou Samurai Schwert

#ad
Skyward Blade #ad - Die produktdetails verschiedener Chargen sind leicht unterschiedlich. Das schwert des Protagonisten Kamado Tanjirou im Comic.

Der griff passt perfekt in die Handfläche, ist leicht zu greifen und bietet maximalen Komfort bei der Verwendung. Gesamtlänge: 103 cm; länge des messers: 101, 5 cm; grifflänge: 28, 5 cm; Hülsenlänge: 75 cm; Gewicht des Schwertes: 0, 5 kg. Klingenmaterial: Holz; Mantel: Kunststoff; Griff: Kunststoff. Holzschwerter sind nicht scharf, auf der oberfläche gemalt, können keine anderen Gegenstände mit Gewalt treffen oder schneiden, für Rollenspiele geeignet, gefärbt, geeignet für alle Menschen.
ZnačkaSkyward Blade #ad
VýrobceSkyward Blade #ad

8. Epic Swords

#ad

Epic Swords Katana Black Tiger samurajský meč dekorace tupá se stojanem na meče a příslušenstvím

#ad
Epic Swords #ad - Katana, klasický meč samuraje se zahnutou čepelí, jak je obvyklé u samurajských mečů. S tupou čepelí pro dekorační účely. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. Krásná replika ve špičkové kvalitě. Tygr znamená v asijské mytologii sílu.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

9. Siwode

#ad

T10 jíl tvrzený, Siwode Walking Dead Michonne Katana meč, 40 palců

#ad
Siwode #ad - Nedotýkejte se dětí, tento výrobek není vhodný pro děti do 16 let. Klasická katana, kterou můžete nosit, vás ochrání před kempováním nebo outdoorovými dobrodružstvími.

Tělo nože je ručně kované z oceli t10, s čepelí tradiční výrobní metodou, bez krevního žlabu, bambusovými hřebíky, bílou perlovitou kůží, hnědou PU umělou kůží a biochemickým logem. Nůž nesměřujte podle osob, neberte nůž rukou. Lze jej použít také jako dárek nebo sbírku. Pravý meč katana, 7 * 24hodinový zákaznický servis. Nůž je velmi ostrý a nedávejte nůž na lidi nebo zvířata. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších katanů s více než 100 miliony fanoušků po celém světě.
ZnačkaSiwode #ad
VýrobceSiwode #ad
Výška1.2
Délka40.55
Hmotnost3.2
Šířka1.89

10. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

57 SPECIAL REPLICAS Meč Katana pravý samurajský meč z oceli s pochvou a stojanem jako dekorace pro sběratele nebo jako dárek SW-319

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Jedinečný samurajský meč – vynikající kvalita katana meče velmi pečlivé provedení katana na vysoké úrovni z nejkvalitnějších materiálů. Hmotnost čepele: cca 0, délka rukojeti: cca 26 cm, 5 mm, 5 cm, 62 kg, 5 cm, šířka čepele: cca 2, 6 cm, délka pochvy: 75, hmotnost s pochvou: cca 0, délka čepele: cca 70, .

Dodává se s jedinečnou pochvou saya, bohatě a nákladně gravírovaná. Délka s pochvou: cca 103 cm, tloušťka čepele na rukojeti: cca 3, 83 kg. Pravý meč – samurajský meč – prezentovaný model je přesnou replikou originálu. Tento pravý meč je překrásný kousek japonské historie. Pouzdro / saya: tvrdé dřevo - lakované bavlněné pletivo ručně gravírované na pochvě, rukojeť: dřevo, Tsuba s rostlinným motivem, bavlněný výplet včetně imitace rejnočí kůže.

Tato katana má tupou čepel. Může se stát zajímavou dekorací, skvělý dárek pro milované nebo pro vás tento model samurajského meče ve tvaru pravého katana je skvělým dárkem pro tatínka, která každému interiéru propůjčí historický charakter. Samurajský meč není vhodný pro žádný trénink. Pravý meč katana kovová rukojeť -tsuka, který zpevňuje rukojeť. Nahoře na rukojeti se nachází obojek habaki z kovové slitiny zvané shakudo. Velká pozornost pro všechny detaily.
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIAL REPLICAS #ad
Modelka178
Záruka2 roky