Top 10 Hähnchenbräter Für Backofen – Sonderangebote Warehousedeals – Küche & Haushalt

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FACKELMANN

#ad

Množství: 1 kus, Fackelmann Pekáč na kuře, kuřecí gril z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, rozložitelný pekáč drůbeže s odkapávací miskou barva: černá

#ad
FACKELMANN #ad - Rozměry: cca 19 x 17, 5 x 01 cm. Použití: jednoduše nasypte kuře přes pekáč a vložte do trouby – lze rozložit a skladně uložit. Rozsah dodávky: 1 x pekáč na kuře - v osvědčené kvalitě od Fackelmann. Materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem – žáruvzdorná do 230 °C a snadné ruční čištění. Praktické: nepřilnavý povrch, díky němuž lze hotové kuře snadno a bez nalepení odlepit.
ZnačkaFACKELMANN #ad
VýrobceFackelmann #ad
Výška7.48
Délka6.89
Hmotnost0.25
Šířka0.04
Číslo dílu42609
Modelka42609

2. AMOZO

#ad

AMOZO Pekáč na kuře – Nový nerezový držák na kuře – pivní dóza na kuřecí gril – pekáč drůbeže s nádobou na aroma 1

#ad
AMOZO #ad - Srdeční servis - na co ještě čekáte? kupte si ji nyní! vychutnejte si chutné pečené kuře s rodinou nebo přáteli. Zvýšený plech může absorbovat rozlitý tuk, zabraňuje ohni stříkaným tukem a udržuje troubu čistou. Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás prosím včas.

Stojan na kuřata má mnoho otvorů, které lépe rozptýlí aroma a grilované kuře činí chutnějším. Snadná demontáž a montáž a lze mýt v myčce. Vhodné pro grily a kamna. Nabízíme vám nejlepší služby! Nejnovější stojan na kuře– pivní plechovka na pekáč kuřete z nerezové oceli s nádobou na aroma. Prodloužený a těžší stojan na kuřata může držet kuře na místě, aniž by se překlopil a převrátil. Smažit lze nejen kuře, ale i jiná drůbež.

Praktický podnos – vysoce kvalitní nerezová základna zachycuje lahodnou kuřecí omáčku. Perfektní grilovaný stojan na kuře– pijte své pivo nejen na grilovací party, ale grilujte s naším pekáčem na pečení kuřecího kuřete. Ideální pivní dóza na grilování kuřecího masa – jeden podnos: 18, 5 cm × 18, výška aromata: 11 cm, výška pivního plechovky: 8 cm, 5 cm, výška grilu: 21 cm. Můžete nejen nalít pivo, ale také přidat různé koření podle svého vkusu.
ZnačkaAMOZO #ad
VýrobceAMOZO #ad

3. SANOU

#ad

1 kus, gril, do trouby nebo grilu, Pekáč na kuře, příslušenství, pekáč na drůbež, držák na kuře, pekáč na kuře, gril na kuře z ušlechtilé oceli

#ad
SANOU #ad - Iroce rozšířenýpekáč na kuře se hodí na pečení kuřete, kachny a jakéhokoli požadovaného masa, bezpečný pro grily na dřevěné uhlí, středně velké husy, krůtího masa, tetřeva, plynové grily a kamna.

Zaslání z německa – rychlé dodání 1 až 2 dny po přijetí objednávky – rychlé a bezpečné. S odkapávací miskou odkapávací miska pod pekáčem na kuře zachytí tukový olej vznikající po grilování a základna může obsahovat také pivo nebo jiné tekutiny, aby maso ochucovalo a udrželo vlhké. Co dostanete1 kus pekáče na drůbež. Vysoce kvalitní materiál kuřecí špíz nepřilnavý stojan z vysoce kvalitní nerezové oceli, silný a robustní, zdraví a bezpečnost, má antikorozní a nerezovou funkci, lze jej znovu použít.

Snadné nošenímřížka pro kuřata lze rozdělit na podvozek a držák, už se nešpiní nebo praží, vychutnává si zdravé a chutné jídlo, používá grilovací troubu, šetří místo, snadno se čistí, což se pohodlně nosí, velmi vhodné outdoorové aktivity.
ZnačkaSANOU #ad
VýrobceSANOU #ad
Výška1.18
Délka6.69
Šířka6.69
Číslo díluSupport de Poulet-01
ModelkaSupport de Poulet-01

4. GugnRyAc

#ad

Rozložitelný pekáč na drůbež s odkapávací miskou 1 kus, držák na kuře z ušlechtilé oceli, GugnRyAc Pekáč na kuře, plechovka na gril na kuře

#ad
GugnRyAc #ad - Pekáč na kuře ve špičkové kvalitě – žáruvzdorná a nerezová ocel, rozměry cca : Ø 17 x 13 cm V, rozložený, stojan na kuře z kvalitní ušlechtilé oceli, skladný, skladný, vhodný do myčky.

Praktický podnos – miska na zachytávání tuku čistě absorbuje tuk a šťávu z masa, prostor na vaření zůstává čistší. Držák na kuře gril – vhodné pro grilovací přístroje s krytem a do trouby. Avnaté a křupavé – s bbq pekáčem kuřete bude příští grilovací večer plným úspěchem. Prostor na pečení gril/trouba potřebuje uvnitř cca 20 cm výška.

Pekáč na kuře s nádobou na aroma – nádoba na aroma zabraňuje vysychání kuřete, naplňte nádobu na aroma vínem nebo pivem, pro zvláštní chuťové variace. V ohni nebo žhavém záři nic nehoří. Kuře perfektně drží pro rovnoměrné vaření a perfektně křupavou pokožku. Pokud si přejete, můžete z něj připravit omáčku.
ZnačkaGugnRyAc #ad
VýrobceGugnRyAc #ad
Výška6.69
Délka5.12
Šířka5.12

5. Bncxdc

#ad

Kuchyňské potřeby pro kempování, držák na kuřecí stehna, BBQ dóza na pivo, pečení hrnců, držák na kuřata z ušlechtilé oceli, Bncxdc Stojan na kuřecí gril, nepřilnavý pekáč na kuřecí a krůtí, grilování

#ad
Bncxdc #ad - Nepřímý gril: teplo cirkuluje grily ze všech stran s rovnoměrným rozdělením chuti. Snadné nošení: mřížka pro kuřata lze rozdělit na podvozek a držák, což se pohodlně nosí, používáte grilovací troubu, už se nešpiníte ani nepraží, snadno se čistí, šetří místo, vychutnáte si zdravé a chutné jídlo, velmi vhodné outdoorové aktivity.

Jednoduše vložte tři držáky do otvorů grilovací desky. Velmi rozšířené: pekáč na konzervy piva se hodí na pečení kuřete, středně velké husy, kachny a jakéhokoli požadovaného masa, krůtího masa, tetřeva, bezpečný pro grily na dřevěné uhlí, plynové grily a kamna.

Snadná instalace: velmi snadná montáž a demontáž. Zvnějšku křupavé, uvnitř šťavnaté. Vysoce kvalitní materiál: náš stojan na pekáč na kuře a pánev jsou vyrobeny z jedinečné ušlechtilé oceli, která je velmi pevná a s dlouhou životností a udrží ve vzpřímené poloze asi 4 až 5 liber kuřete.
ZnačkaBncxdc #ad
VýrobceBncxdc #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost400
Šířka3.94
Číslo díluAM01433411ZA
ModelkaAM01433411ZA

6. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Litinový pekáč na kuře Ø 28 cm | Již vypálený – preseasoned | pekáč drůbeže pro gril a troubu | Kuřecí rošt s aromatickým kuželem a odkapávací miskou

#ad
BBQ-Toro #ad - Aroma kužel | držák drůbeže má uprostřed aroma kužel. Kvalita | stojan na kuře vyrobený z těžké litiny je již vypálený preseasoned a lze jej okamžitě použít.

Ideální pro | kuřecí gril se ideálně hodí pro drůbež, jako je kuře, kachna, krůtí nebo husa. Isté aroma. Vlastnosti | držák na kuře váží 3, 3 kg a má vnější rozměr š 34 x h 30 x v 10 cm. Grilované kuře nebo pivo lze ideálně připravit s pekáčem. Vaše drůbež se nasazuje na kužel s rozměry Ø 9 x V 10, 5 cm. Využijte tento a nalijte ho znovu přes drůbež. V něm najdete dostatek místa pro vývar, pivo a bylinné směsi. Záchytná miska | záchytná miska zachycuje odkapávající tuk. Tak získáte křupavou pokožku.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Číslo díluCP2

7. GZjiyu

#ad

Ušlechtilá ocel se 2 kusy olejových štětců, kuchyň pro troubu, kempování, venkovní kuchyňské náčiní, gril, gril 304, vertikální pekáč na kuře, GZjiyu 2 ks stojánek na kuře

#ad
GZjiyu #ad - Vysoce kvalitní materiálstojan na zavěšení z nerezové oceli 304, zdraví a bezpečnost, odolný proti teplu a nerezové oceli 304, má funkci proti korozi a korozi, silný a robustní, lze jej znovu použít. Snadno se čistí, 5 cm; olejový štětec kuchyně celková délka 20, 2 kusy olejových štětců do kuchyně.

Velmi rozšířenýstojan na ruce na gril se hodí na pečení kuřete, tetřeva, krůtího masa, středně velké husy, bezpečný pro grily na dřevěné uhlí, kachny a jakéhokoliv požadovaného masa, plynové grily a kamna. Co dostanete2 kusy pekáčů na drůbeže, 5 cm. Lze rozložit jednoduchý držák na kuře lze rozložit, sestavit do silného kříže, lze držák uvolnit ze spodní vany, aniž by se otočil.

Pokud není pekáč na kuře používán, ale také velmi snadno namontovat, držák slouží k podpoře kuřete, aby mohl stabilně stát, je možné prostorově úsporné uložení. Pekáč drůbeže celková délka cca 17 cm, průměr podnosu 16, lze mýt v myčce. S odkapávací miskou kapková miska pod pekáčem kuřete dokáže zachytit mastný olej vzniklý po grilování a základ může obsahovat také pivo nebo jiné tekutiny, aby bylo maso ochuceno a udrželo vlhké.
ZnačkaGZjiyu #ad
VýrobceGZjiyu #ad
Výška6.69
Délka6.5
Šířka0
Číslo díluB001
ModelkaB001

8. Supremery

#ad

Držák na kuře s odnímatelnou nádobou na aroma, Supremery Pekáč na kuře z ušlechtilé oceli, příslušenství pro gril a troubu

#ad
Supremery #ad - Snadná péče: nádobu na aroma můžete jednoduše sundat a pekáč na kuře umýt v myčce. Optimální vedení tepla: gril na kuře je vyroben z nerezové oceli a rovnoměrně rozděluje teplo od země až po okraj. Multifunkční: s pekáčem z ušlechtilé oceli grilujete křupavé kuře a v misce si současně uvaříte přílohy. Materiál: ušlechtilá ocel - rozměry: 30, 5 cm x 35, 5 cm x 13 cm. Nejlepší výsledky grilování: na 190ml nádobě na kapalinu držáku na kuře bude vaše pivní kuře extra šťavnaté a aromatické.
ZnačkaSupremery #ad
VýrobceSupremery #ad
Číslo dílu6871
Modelka6871

9. CYEER

#ad

Stojan na kuře, na venkovní grilování, příslušenství, CYEER 2 kusy pekáčů na kuře, pekáč na drůbež s odkapávací miskou, gril na kuře z ušlechtilé oceli, pekáč na kuře, ušlechtilá ocel, gril

#ad
CYEER #ad - Pokud nejste spokojeni nebo máte otázky, po obdržení zboží neváhejte nás kontaktovat a my vám určitě poskytneme uspokojivou odpověď! Stojan na kuře s nádobou na koření má mnoho malých otvorů, můžete přidat různé koření podle svého vkusu, aby se aroma lépe rozptýlilo, aby bylo grilované kuře / kachna chutnější.

Iroké použitívertikální gril na kuře lze pro snadné skladování rozložit, aniž by zabíral další místo, a lze jej také snadno čistit a mýt v myčce. Informace o velikostech průměr jednoho podnosu je 17, 5 cm, výška plechovky na pivo je 8 cm, výška kořenky je 11 cm, výška celého grilu je 23 cm. Kvalitní materiál rám na grilování kuřat z ušlechtilé oceli 304 je z kvalitní ušlechtilé oceli 304, bezpečný a bez škodlivých látek, odolný vůči vysokým teplotám, nerezaví, robustní a s dlouhou životností, odolný proti korozi a opětovně použitel.

Záruka servisucyeer se snaží svým zákazníkům nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Vhodné pro domácí grily, venkovní kempování, restaurace a další drůbež, jako jsou pečené kuře a kachna. Praktický designvysoce kvalitní dno z ušlechtilé oceli udrží lahodnou kuřecí omáčku.
ZnačkaCYEER #ad
VýrobceCYEER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluHähnchenbräter-1
ModelkaHähnchenbräter-1

10. AISHNA

#ad

Stojan na kuře a BBQ regál, AISHNA Držák na kuřecí stehna pro troubu a gril, pekáč na kuře z ušlechtilé oceli, držák na kuře na 14 kuřata, držák na kuřecí stehýnka se záchytnou miskou

#ad
AISHNA #ad - Držák na kuřecí stehna může kuřecí stehna během procesu grilování rovnoměrně ohřát, takže olej kape místo sbírání na kuřecích stehnech. Doma nezabírá mnoho místa a lze jej pohodlně nosit venku.

Lze použít na grilu. Velmi pohodlné použití doma nebo venku. Výrobní materiály jsou vyrobeny ze zdravých a ekologických materiálů a lze je používat s důvěrou. Držák na kuřecí stehna z ušlechtilé oceli a snadno se čistí. Držák na kuřecí stehna až pro 14 kuřecích stehen. Díky tomu je maso zvenku křupavé a uvnitř extrémně jemné a šťavnaté.

Kuřecí buben lze skladně složit. Konkávní a konvexní design regálu usnadňuje manipulaci s potravinami a zajišťuje, že položené potraviny nemohou snadno spadnout. Pokud si koupíte stojan na kuřecí buben, dostanete kromě stojanu odkapávací misku z ušlechtilé oceli a kartáč.
ZnačkaAISHNA #ad
VýrobceAISHNA #ad