Top 10 Büro Zubehör – Samolepicí poznámkové lístky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Post-it

#ad

Post-it Pop-up Note Dispenser, 1 Dispenser/Pack WD-330-RG,Rose Gold, 3x3 in

#ad
Post-it #ad - B>product line: Post-it Dispensers. B>size: 3 inches x 3 inches. 3m post-it-Popup-Zettelspender. B>package contents: 1 dispenser/Pack, 1 Pad/Pack, 90 Sheets/Pad. B>product family: Dispensers.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška0.7
Délka10
Hmotnost0.06
Šířka8
Číslo díluWD-330-RG
ModelkaWD-330-RG

2. Post-it

#ad

1 blok s 30 listy, Post-it Super Sticky Meeting Charts, barva: Bílá, samolepicí flipchartový papír pro brainstormings všude, 635 mm x 762 mm

#ad
Post-it #ad - Mnohostranně použitelné: grafy schůzek jsou ideální pro školení, schůzky, brainstorming, setkání, plánování, prezentace, schůzky a poznámky.

Libovolně často přemístit: samolepicí poznámkové lístky tréninkové tabule odolné proti roztržení umožňují pohodlné upevnění na nejrůznější povrchy. Rozsah dodávky: super sticky flipchart přenosná bílá tabule pro spontánní trénink nebo schůzky, 5 cm, velikost 63, 5 x 77, 2 bloky 30 listů. Speciální povrchová úprava: brainstorming board je opatřen 30% flipchartovým papírem odolným proti propíchnutí – jednoduché psaní bez protlačování. Připevnění opakovaně: post-it super sticky Zettel poznámkové lístky lze beze zbytků odstranit a držet znovu a znovu.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška11.81
Délka62.6
Hmotnost0.01
Šířka15.35
Číslo dílu559
Modelka559

3. Post-it

#ad

Bílá barva, 330 poznámkových lístečků Super Sticky Z-Notes v podavači ve tvaru kočky, vč.1 blok Post-It Super Sticky Z Notes, Zásobník na memo štítky Post-It Cat

#ad
Post-it #ad - Obsah balení:zásobník na memo lístky Post-it Cat-330 Z-Notes. Zvířecí pomocník:tento dávkovač lístečků na poznámky rozbuší srdce nejen fanoušků koček.

Estné místo najde také u fanoušků originálního designu. Včetně:originální dávkovač na poznámky dostanete s bločkem Post-It Super Sticky Z notes. Extra silná přilnavost:díky speciálnímu lepidlu drží štítky post-it super sticky Z-Notes bezpečně na téměř všech površích jako např. Monitorech, telefonech, dveřích nebo madlech nákupních vozíků. Neuvěřitelně praktický:především při telefonování jsou jednotlivé memo lístečky ideálním pomocníkem, díky speciálnímu přehybu ve tvaru Z je lze rychle odebrat jednou rukou.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška3.94
Délka4.25
Hmotnost1.01
Šířka3.9
Číslo dílu4891203052615
Modelka4.8912E+12

4. Post-it

#ad

Post-it Přilnavé proužky Index Strong 686-PLOY – samolepicí poznámky v širokém formátu 38 x 50,8 mm s extra silnou přilnavostí – 4 lepicí proužky bloky à 6 listů ve 4 barvách v praktickém pouzdře

#ad
Post-it #ad - Popisovače post-it index strong pagemarker jsou samolepicí a navzdory své extra silné přilnavosti je lze bez námahy beze zbytku odstranit, aby nedošlo k poškození důležitých dokumentů.

Mějte vždy přehled: tyto praktické lepicí lístky ve 4 různých barvách se ideálně hodí k označování stránek v knihách a textových míst v dokumentech. Důležité informace rychleji naleznete: tyto fixační popisovače se hodí nejen pro označování, ale lze je také popsat – tak vytvoříte strukturu a přehled. Se svými výraznými barvami a širokým tvarem zajišťují Page Marker větší pořádek a přehlednou strukturu v knihách, katalozích a jiných dokumentech.

Rozsah dodávky: 4 x fixační popisovač index strong značky post-it / sada lepicích poznámek 38 x 50, růžové, 8 mm po 6 listů na blok v zelené, žluté a oranžové / extrémně dlouhotrvající při enormní stabilitě.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška5.47
Délka0.43
Šířka2.72
Číslo dílu686-PLOY
Modelka686-PLOY

5. Post-it

#ad

76 mm x 76 mm, seznamy úkolů a upomínky, modrá, 90 listů na blok, balení s 24 bloky, růžová, Post-it Super Sticky Notes, oranžová – extra silně lepicí poznámkové lístky na poznámky, barvy: zelená

#ad
Post-it #ad - Vhodné pro: kancelář, jak si udělat poznámku, školu a na doma. Vhodné pro těžko lepitelné povrchy, jako jsou monitory, dveře a stěny. Udržitelné a recyklovatelné: post-it super sticky notes jsou vyrobeny z papírových vláken certifikovaných PEFC, jejichž lepidlo pochází ze 60 % z rostliny, která každoročně dorůstá.

Super pevné tóny: drží silnější a delší, s extra silnou přilnavostí ve srovnání se standardními notami Post-it Standard. Obsah: tyto lepicí lístky jsou 76 mm x 76 mm a dodávají se v balení s 24 bloky, 90 listů na blok. Post-it samolepicí poznámky jsou jednoduchým a efektivním způsobem, posílat zprávy a zajistit, aby zprávy dorazily. Vyberte si své oblíbené: post-it super sticky notes jsou k dostání v široké škále barev, velikostí a stylů, aby vzkazy oživily.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška3.15
Délka10
Hmotnost2.17
Šířka3.15
Číslo dílu712520
Modelka712520

6. Post-it

#ad

45 Blatt BEAR-330, Post-it Zettelspender für 7,6 x 7,6 cm, Pop-Up-Notizen, inkl. 1 Notizblock

#ad
Post-it #ad - Speziell entworfener Spender bleibt an einem Ort, um Ihren Schreibtisch im Trend zu halten. Post-it pop-up geldscheinspender sind immer da, wenn Sie tolle Ideen festhalten müssen.

Das papier in post-it Notes stammt aus zertifizierten, nachwachsenden und verantwortungsvoll bewirtschafteten Wäldern. Die notizzettel werden einzeln aufgestellt. Der lustige spender ist ein tolles geschenk und personalisiert Ihren Schreibtisch. 1 spender/packung, 1 Pad/Packung, 45 Blatt/Block. Für nachfüllungen suchen sie nach dem Akkordeon-Symbol auf allen Paketen von Post-it Pop-Up-Notizen. Für notizen oder Erinnerungen an sich selbst oder andere. Post-it Notes sind recycelbar. Für 7, 6 cm pop-up-notizen, 6 x 7, Bärenspender.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M Office Products #ad
Výška4.5
Délka4.38
Hmotnost1.39
Šířka3.38
Číslo díluBEAR-330
ModelkaBEAR-330

7. OfficeTree

#ad

Pro levou a pravou stranu knihy – Post It Veselé, vtipné poznámky, OfficeTree 400 x samolepicí poznámky, veselá pro studenty – 10 veselých výroků – samolepicí poznámky, veselá kancelářská pomůcka

#ad
OfficeTree #ad - Veselé kancelářské potřeby – vtipné poznámkové lístky pro studenty, studiu a škole jako vtipné dárky pro studenty, žáky a učitele jako pestrá změna v kanceláři, také jako dárek pro zaměstnance. Uzavřený sešit 50 x 80 mm, každá lepicí poznámka 20 x 50 mm ve stabilním kartonovém obalu.

Sticky notes – 10 bloků po 40 potištěných veselých lepicích lístcích od OfficeTree, samolepicí, ekologické a beze zbytku odstranitelné dárky do kanceláře jako malá pozornost pro kolegy. Nápad na dárek – ideální dárek pro zaměstnance, studenty, veselá pozornost ke školnímu kornoutu, kolegy, žáky a učitele.

Poštovní samolepicí poznámky, změně zaměstnání nebo jako dárek do kanceláře. Vejde se do každé kapsy u kalhot. Praktický formát – poznámkový lístek veselý, malý, praktický a praktický. OriginÁlnÍ – vtipné samolepicí poznámky jako pestré poznámkové lístky s 10 veselými rčeními a křiklavými barvami pro perfektní označení, ideální jako dárek na rozloučenou, ukončení školy.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška0.39
Délka3.15
Šířka2.09
Číslo dílu991

8. Post-it

#ad

Zelená, Soulful, fialová, 76 mm x 76 mm, růžová, modrá – super samolepicí poznámky na poznámky a seznamy úkolů, Post-it Super Sticky poznámky, balení se 6 bloky, 90 listů na blok, šedá

#ad
Post-it #ad - Vhodné pro všechny povrchy. Vyberte si vlastní: tyto opakovaně odstranitelné a super samolepicí poznámky jsou k dostání v mnoha barvách, velikostech a stylech, aby zkrášlily vaše poselství.

Obsah: poznámkové lístky s rozměry 76 mm x 76 mm a v sadě se dodávají s 6 bloky, 90 listů na blok. Udělejte rozdíl: post-it super sticky notes jsou vyrobeny z papírových vláken certifikovaných PEFC a lepidla, které tvoří 60 % obnovitelných přírodních zdrojů. Všestranný: vhodné do kanceláře, domácnosti nebo školy. Poznámky post-it jsou praktické a efektivní pro zaznamenávání informací nebo zcela jednoduše sdělení zprávy. Mějte písemný přehled svých schůzek na těchto pestrých poznámkách. Silné poznámky: zesílená a trvalá přilnavost ve srovnání se standardními poznámkami Post-it.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.4
Délka2.99
Hmotnost0.54
Šířka2.99
Číslo dílu654-6SS-SOUL
Modelka654-6SS-SOUL

9. moinkerin

#ad

Studium, Sticky Notes s pravítkem, kancelář, samolepicí noty, 2 styly, 6 sad barevných lepicích proužků se 2 sadami, PET vícebarevné pro záložky, moinkerin 1300 kusů lepicích záložek, transparentní

#ad
moinkerin #ad - Stimulace – lepicí proužky jsou vhodné pro kuličková pera, tužky na bázi vody nebo gelové tužky. Transparentní design: – s poznámkovými poznámkami můžete text na spodním okraji snadno rozpoznat a nemusíte si dělat starosti, že samolepicí poznámky zakryjí důležitý obsah.

Množství : - balení obsahuje 8 sad poznámek, z toho 6 barevných lepicích poznámek se 1200 kusy a 2 průhlednými poznámkami s 100 kusů, celkem 1300 kusů. Ujistěte se, nikoli však pro propisky, tužky a permanentní značkovače, že jste zvolili správný druh pera pro psaní, abyste zabránili problémům s nepopisem. Kromě toho můžete lepicí poznámky snadno odstranit a znovu připevnit na jiné místo, aniž byste zanechali ošklivé stopy.

Poznámky lze umístit na stěny, školy, spisy a jiná místa, aby bylo vaše studium a práce produktivnější. Rozsáhlé použití : -: poznámkové poznámky se hodí do kanceláře, psací stoly, deníky, knihy, počítače, knihovny a domů. Bezpečné a vysoké kvality: - Štítky jsou vyrobeny z kvalitního pet materiálu, jsou šetrné k životnímu prostředí a mají dlouhou životnost, nemají zvláštní zápach, netoxické, mají hladký písmo, jsou vodotěsné, jsou lehké a snadno se nosí.
Značkamoinkerin #ad
Výrobcemoinkerin #ad
Číslo díluMY0550

10. Yoosso

#ad

Záložky, poznámkové lístky, 1200 kusů lepicích poznámek, estetické s pravítkem pro označení stránek, samolepící noty, pastelové, 6 stylů lepicích lístků, lepicí proužky, samolepicí, pastelové, záložka

#ad
Yoosso #ad - Použití: poznámkové lístky se dodávají se stupnicemi, pomocí kterých můžete snadno změřit. Materiál: lepicí lístek je vyroben z odolného pET materiálu, který je stabilní a odolný proti roztržení a má dobrou přilnavost.

Pastelové barvy vypadají krásně a mohou také ozdobit vaše knihy. Je mnohostranně použitelný a ideální do školy, doma nebo do kanceláře. Vlastnosti: popisovač na karty je popisovatelný a lze jej použít k označení důležitých stran. Balení obsahuje: 6 sad různých stylů lepicích proužků, z nichž každá barva má 20 proužků, každá sada má 10 různých barev, celkem 1200 proužků. Praktické: vzhledem k tomu, že jsou lepicí značky průhledné, obsah knihy nezakrývá. A nezanechává žádné stopy při stažení.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Číslo díluC8473K-11-N
ModelkaC8473K-11-N