Top 10 Blumenstrauß Mit Karte – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CUT POPUP.COM

#ad

Hochzeitskarte 3D-Gruß, Muttertagskarte 26x30cm Geburtstagskarte Frau, CUTPOPUP Rosenstrauß – Valentinskarte, Romantische Liebeskarte Bouquet Roses 26x30 US8-86DE

#ad
CUT POPUP.COM #ad - EnthÄlt: eine 1 3d-karte und eine 1 separate Notiz. Einzigartiges design – tolle grußkarte mit farbigem motiv – ein symbol für charme und liebe, fürsorge, Ausgeglichenheit und Verbundenheit mit Ihrer Familie.

Eine warme geschenkkarte – teilen sie ihre liebe, geben sie ihrem liebhaber, ihren freunden … ein warmes gefühl in diesem kalten Winter, indem Sie ihnen diese wunderschöne 3D-Pfau-Popup-Grußkarte für einen zwanglosen Ausdruck von Liebe oder Sorge schicken. Schöne und glatte schreiboberfläche zum Schreiben Ihrer Botschaft der Zuneigung, Vergebung, Wünsche und Fürsorge. Sorgen sie dafür, dass es ewig hält – was gibt es schöneres, als eine tolle erinnerung mit ihrer familie, Ihren Lieben zu haben? Noch glücklicher ist es, Ihren Freunden, wenn wir uns gegenseitig ein paar entzückende Karten mit dem besten Segen der Welt schenken.

Mit dieser coolen 3d-popup-Karte können Sie Ihren Liebsten Ihre besten Wünsche mitteilen. Mit liebe gefertigt – alle teile werden per laser geschnitten und sorgfältig von Hand zusammengesetzt.
ZnačkaCUT POPUP.COM #ad
VýrobceCUTPOPUP #ad
Výška0.2
Délka12
Šířka10.5
Číslo díluUS8-86
ModelkaUS8-86

2. MOKIO

#ad

Pro ženy a muže, odchodu do důchodu, MOKIO® Pop-Up pohlednice – jazzový koncert pod kvetoucím stromem – 3D dárková karta k narozeninám nebo ke svatbě, výročí

#ad
MOKIO #ad - Speciální skládací karta s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro maminku, tatínka, babičku, dědečka, přátele, kolegy nebo milovníky hudby – tato skvělá vyskakovací karta se hodí pro každý věk a mnoho příležitostí.

Ručně vyrobená přání štěstí ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Při otevření skládací karty se rozvíjí nádherný strom s četnými růžovými květy pod nímž čtyři hudebníci hudebníci na klavíru, saxofonu, kontrabasu a trumpetě. Premium billet s ušlechtilou třpytivou vnější stranou, na které je vidět hudební kapela. Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru čistý papírový produkt - bez zvukového modulu a dodává se společně s vhodnou bílou obálkou.

Darujte radost při zcela zvláštních příležitostech! naše krásné skládací přání lze darovat při mnoha příležitostech, jako např. K odchodu kolegy z práce, jako koncertní poukaz nebo k uzdravení přítelkyně – tato kvalitní blahopřání je láskyplné překvapení, kulaté narozeniny tety, které vychází ze srdce.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluDDD-010

3. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up narozeninové přání – Happy Birthday Květiny – 3D blahopřání k narozeninám, ručně vyrobený poukaz skládací přání s obálkou

#ad
MOKIO #ad - Při otevření se rozvíjí barevné květinové moře s krásným zlatým nápisem "Happy Birthday". Roztomilá rozkládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou.

Ručně vyrobená pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Darujte radost při zvláštních příležitostech! ať už k zaslání vašich milých narozeninových přání nebo také společně s peněžním darem, naše kvalitní blahopřání je láskyplné překvapení, které pochází od srdce.

Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a detailním motivem. Speciální přání k narozeninám s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro matku, dceru, nejlepší přítelkyni, kolegyni nebo pro milovníky květin – tato nápaditá dárková karta je jedinečnou možností říci "srdečné blahopřání".
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo díluDDD-021
ModelkaDDD-021

4. LATTCURE

#ad

Přání ke dni svatého Valentýna, pop-up přání k narozeninám, blahopřání pro ženy, svatební karty, láska, přání k narozeninám, narozeniny, LATTCURE 3D pop-up blahopřání, vyskakovací růžové růže

#ad
LATTCURE #ad - Romantické překvapení: díky 3d vyskakovacímu designu jsou karty jemnější a živější a vyskakovací efekt vám přinese také více překvapení. Iroké spektrum použití: vhodné pro den svatého valentýna, pozvánky, den matek, dárek k narozeninám maminky nebo babičky, dožínky, výročí, Vánoce, blahopřání, narozeniny a jiné příležitosti, atd.

Jedinečný design: zkombinujte jej s nejkrásnější ruční prací a vytvořte tuto speciální vyskakovací kartu. Tato exkluzivní 3d karta překvapí vaše blízké. Vysoce kvalitní materiály: každé přání ke dni svatého valentýna je vyrobeno z kvalitního papíru, bezpečné a netoxické, lehké, má hladký krycí list, snadno se přenáší, je dobře zpracované, snadno se používá a lze ji dlouhodobě skladovat.

Což zvyšuje atmosféru ke dni svatého Valentýna a vytvoří nezapomenutelný a krásný den. Dárek ke dni svatého valentýna: s růžemi, květinovými vzory ve tvaru srdce a příchutí Valentýna můžete do 3D blahopřání přidat několik sladkých slov, abyste vyjádřili své požehnání a lásku.
ZnačkaLATTCURE #ad
VýrobceLATTCURE #ad
Výška0.01
Délka6.3
Šířka5.12
Číslo díluTYSMflower
ModelkaTYSMflower

5. papercrush

#ad

Papercrush® Pop-Up přání strom třešňových květů – 3D narozeninové přání s květy sakury pro ženu, dni matek a jako přání k, nejlepší přítelkyni a maminku – ručně vyrobené blahopřání k narozeninám

#ad
papercrush #ad - Darujte radost – vyskakovací přání s třešňovými květy je skvělé blahopřání: jako přání k narozeninám pro ženu, k výročí a výročí svatby, matku a babičku, jako poděkování nejlepší kamarádce, jako blahopřání pro kolegy.

Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a zasunout zpět do dárkové karty. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: třešeň sakura s květy byla řezána laserem a následně v nejjemnější ruční práci sestavena do této neobvyklé vyskakovací karty.

Skvělý nápad na dárek k narozeninám, se kterým si budete pamatovat. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list. Efekt překvapení – při otevření blahopřání se rozvíjí japonský třešňový květ a vytvoří skvělý 3D efekt. Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka4.72
Šířka6.89
Číslo díluPC08047
ModelkaPC08047

6. LIMAH

#ad

LIMAH® 3D pozdrav/Pop-Up 3D květinová pohlednice k narozeninám, ke Dni matek, Dni svatého Valentýna, svatba/lilie ve váze s motivem/v růžové bílé

#ad
LIMAH #ad - Efekt překvapení s touto působivou kartou s překvapením dosáhnete efektu wow a darujete úsměv a kousek radosti. Pod nimi jsou růžové barevné proužky natištěné zlatým prachem.

Karta nabízí dostatek místa na vnitřní straně pro osobní blahopřání nebo poselství. Příležitosti narozeniny, kartičku s poukázkou, den svatého valentýna, výročí svatby nebo svatba. Tip darujte tuto kartičku společně s vhodnou kyticí květin nebo poukazem. Store navštivte náš amazon Store a objevte další vyskakovací karty. MotivnÍ při rozevírání blahopřání se rozvíjí bílá květinová váza s růžovými liliemi. Tuto květinovou kartičku můžete použít také jako dárkovou kartu, Den matek, výročí, jako dárek nebo také dekorativní. Pohlednice má jednoduchý, elegantní styl, je 13 cm x 18 cm složená a dodává se s vhodnou obálkou.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPUC10
ModelkaPUC10

7. MOKIO

#ad

Sakura strom květina karta, MOKIO® Pop-Up květinové přání – japonské třešňové květy – 3D dárková karta k narozeninám, jako poukaz nebo k uzdravení

#ad
MOKIO #ad - Při otevření ručně vyrobené pop-up karty se rozvinou několik překrásných třešňových květů. Prémiová blahopřání s kvalitní vnější stranou a detailním motivem. Speciální karta květin s 3d efektem překvapení při otevření.

Kvalitní skládací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou pop-up kartičkou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení". Dostatek místa pro vaše milá slova. Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší květinovou kartičkou můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo milá slova ke Dni matek, Valentýnu, výročí, výročí svatby nebo odchodu do důchodu – tato kvalitní dárková karta je vždy mimořádným překvapením, které přijde od srdce.

Pop-up kvĚtinovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm. Součástí dodávky je integrovaná vkládací kartička, kterou lze vytáhnout, popsat a opět zasunout zpět do blahopřání.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-079
ModelkaDDD-079

8. LIMAH

#ad

LIMAH® Pop-Up květiny, děkovné přání nebo pro dobré uzdravení/motiv konev se slunečnicemi a 3D motýly, muže jako přání k narozeninám, slunečnice / pro ženy

#ad
LIMAH #ad - Motiv. Karta je vyrobena z kvalitního papíru, k tomu je mnoho jednotlivých dílů řezáno a připraveno metodou laserového řezání. Ručně vyrobeno. Letní a detailní blahopřání s velkou konev plnou slunečnic a motýlů k odklopení.

Store navštivte náš amazon Store a objevte svět vyskakovacích karet. Následně je každá jednotlivá karta pečlivě sestavena do uměleckého díla. Překvapený efekt v uzavřeném stavu se popup karty od skládacích karet téměř neliší. Rozsah dodávky dárková karta dodáváme s vhodnou bílou obálkou a poznámkovou kartou 14 cm x 9 cm. Efekt wow vzniká při rozevírání, když se motiv zcela sám a téměř magicky postaví.

Pop up květiny s motýly na vnitřní straně propůjčují pohlednici neobvyklý a zvláštní efekt. S touto kreativní dárkovou kartou darujete spoustu zábavy, úsměvu a kousek radosti. Příležitosti toto blahopřání lze darovat společně s krásnou kyticí, dárkem nebo poukázkou k narozeninám, poděkování nebo k uzdravení pro vás i pro něj.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPUC38
ModelkaPUC38

9. Vicloon

#ad

Vicloon 3D pohlednice, vánoční svatební přání, promoce, svatební dar, svatební oznámení, k výročí svatby, svatební oznámení, přání ke dni svatého Valentýna, 3D přání s obálkou, růžové třešňové květy

#ad
Vicloon #ad - Kvalitní materiály – pop-up karty jsou vyrobeny z umělého kartonu. Také vám ponechá dostatek místa pro napsání jedinečného pozdravu, když je karta otevřená a celý strom vyskočí, v teple s přáním a upřímnou láskou. Je to krásné pop-up přání pro vaši rodinu přátel nebo pro někoho, koho milujete nebo pro někoho, koho respektujete.

Exkluzivní řemeslné umění – pop-up blahopřání vyřezává automatický laserový řezací stroj, že každý řez je absolutně hladký a bezchybný. V porovnání s normální kartičkou je toto přání k výročí stereoskopické a živější. Přání všeho nejlepší – přání k narozeninám přítelkyně, velikost třešňového květu 6 x 8, může se automaticky rozšířit, 2 palců, úžasné. Každé blahopřání se dodává s obálkou, aby bylo vaše přání lépe chráněno.

Krásné 3d pop-up narozeninové přání pro vás, narozeninové přání, svatební oznámení. Ideální dárek – toto je 3d vyskakovací karta pro všechny příležitosti. Ruční montáž, aby bylo zajištěno, aby byl zaručen perfektní 3D vyskakovací model. Speciální design – otevřete toto svatební přání opatrně, nápadný 3d třešňový květ v růžové barvě a silueta páru se překvapivě objeví. A jejich vnitřní strany jsou vyrobeny z kvalitního papíru, který může dlouho ušetřit.
ZnačkaVicloon #ad
VýrobceVicloon #ad
Výška0.01
Délka8.27
Šířka6.1
Číslo dílubs011

10. PopLife

#ad

Tochter und Freundin, Mutter, Schwester, Jahrestag, Muttertag, Oma, PopLife Luxe Flower Box 3D Pop Up Valentinstag – leere Karte, Hochzeit oder Geburtstagsparty-Einladung – für Ehefrau

#ad
PopLife #ad - Farbenfroh und lustig. Inklusive: eine leere 15, 2 x 19, 1 cm poplife 3D-Pop-Up-Karte und ein benutzerdefinierter Umschlag zum Verschenken oder Versenden in der Post. Die szene: beim Öffnen entfaltet sich der dreidimensionale luxuriöse hutkastenstrauß auf, um den empfänger zu erfreuen.

Fügen sie einfach eine niedliche handgeschriebene Notiz hinzu, das Sie nie vergessen werden. Sie werden Pop-Karten von PopLife lieben. Komplett mit einem ungebundenen Goldband auf der Innenseite ist diese Karte unvergesslich. Diese pop-up-karte enthält auch lasergeschnittene Verzierungen mit wunderschönen rosa Pfingstrosenblüten auf der Vorderseite, die den Empfänger einladen, das Pop Up im Inneren zu entdecken! .

Sie werden ein held sein: endlich die karte und das Geschenk für jeden besonderen Anlass, vom Muttertag bis zur Verlobung. Sie werden es jahrelang lieben. Die perfekte grußkarte für geburtstage, um ein sentimentales Geschenk zu schaffen, Jubiläen oder Valentinstag. Vielseitig einsetzbar: schneiden sie die ankerfäden oder Schlaufen und verwenden Sie das Pop-Up als eigenständige Bürodekoration oder als einzigartige Weihnachtsdekoration für Ihren Baum.
ZnačkaPopLife #ad
VýrobcePopLife #ad
Výška0.2
Délka6
Šířka7.5
Číslo díluPL001
ModelkaPL001